Невеста Мария:
"Найголовнішим святом 2015 року, безперечно, було наше чарівне весілля, за допомогу в підготовці якого я ще не подякувала всім, хто нам допомагав.  Отож! 

Весільна агенція «Бізе» та Анастасія Стригун - ДЯКУЮ! За те, що змогли врахувати всі наші примхи і зробити такий важливий день справжнім святом!   Вашим флористам за неперевершене оформлення та створення букету нареченої – він був саме тим БУКЕТОМ.  
Денис Костюк  Дякую за чудові фотографії   та класний настрій з самого ранку  І шубу.   
Дарині Мазур   за роботу! 

Юля Костюк  та Світлана Адріанова – за чудові макіяж  та зачіску.  
Олеся Семак та WOW Nails за піклування про мої ручки та ніжки.  
Олена Романова! Величезне ДЯКУЮ за казкові прикраси!   

Дівчата з Cathy Telle  дякую за сукню моєї мрії, ви – справжні чарівниці. 

Максим Стригун  за те, що попіклувався про атмосферу нашого вечора , Коля Антонюк  – за музичний супровід.  
За наш смачнючий весільний торт та кенді бар спасибі Юлі Паук та Pandora Cake Shop  
Всім, всім, всім - величезне дякую - це було казково! " 


                
                   " Щиро дякую за чудове свято! Ваша команда зробила його неперевершеним! 
   З глибокою повагою до Вашої праці та зі сподіванням на подальшу плідну співпрацю, вдячна мама Нестримної Поллі".
 

Невеста Ирина:
"Це було неперевершено! Ми повністю довірилися команді Бізе і отримали ідеальне весілля! Ми та всі наші гості були просто в захваті від краси! Денис, Юля, Свєта, Коля, Макс - дякуємо! З вами було дуже легко. Окрема подяка скромняжці Саші (яку зазвичай ніхто не бачить)) за квіткову красу. Юля і Настя! Моя сукня - це БОМБА! Дякую, що змусили мене її обрати. Це повністю ваша заслуга) ну і звичайно, все в нас вийшло завдяки нашій весільній феї - Насті! ДЯКУЄМО за красу, підтримку та казкове весілля!"
Невеста Юлия:
Это был лучший день в моей жизни и все было просто идеально!!! Спасибо огромное за организацию,за творчество,за терпение и понимание!  Благодаря тебе, Настюша, и твоему агентству, всей группе профессионалов, которые работали на благо нашей свадьбы, я сохранила не малую долю нервных клеток и получила то, о чем мечтала всю жизнь!!!

Невеста Ксюша:
"Спасибо вам ребята! Это была сказка, волшебство, фантастика. Так воплощать все мечты и пожелания в реальность можете только вы. Море позитива и радости было подарено не только нам, но и гостям. Спасибо всей команде, и замечательному организатору Настюше".


Невеста Леся:
"це було неймовірно і незабутньо!!!
хочу висловити вдячність всім, хто допоміг нам у створенні свята:
за все - весільне агенство "Бізе" 
за організацію свята, підбір образів, оформлення запрошень-залу-церемонії, заботу про всі дрібниці, вислуховування забаганок молодят і забезпечення того, щоб нас не боліла голова Настю Стригун
за сукню нареченої Катю Камозу
за жилет нареченого Віку Жигардо 
за обалдєнні фото Дениса Костюка
за макіяж нареченої і подружок Юлю Костюк
за зачіску Світлану Андріанову 
за букети, бутоньєрки, квіти у волоссі і квітучу залу Сашу, яку я, чесно кажучи, навіть не бачила.
за чудовий настрій Максима Стригуна 

і всім-всім, хто брав участь у підготовці святкування ДЯКУЮ!"


Невеста Елена:
"Щиро вдячна за створення маленької казки! Висловлюю величезну подяку Насті та її команді за флористику, кенді бар і смачнющий тортик! Вдячна Насті за те, що знаходила вихід з критичних ситуацій та заспокоювала наречену)) за те, що розібралась у всіх моїх графічних штуках) ДЯКУЮ!"
"Дякуємо команді "Бізе" за незабутні враження на все життя!
У вас золоті руки) 
Дякуємо)
Богдан та Алла 
26.04.2015"Жених Максим:
"Друзья, хотелось бы сказать в общем о СА "Бизе".. Шедеврально! Организация всего нашего дня - на высшем уровне! Понимаете, это как замечательнейший тортик, в котором все пропитано кремом профессионализма и щедро усыпано сахарной пудрой самоотдачи. Тепло и четкая скоординированность, душевность и скурпулезный контроль всех деталей. От цвета салфеточек под тарелками до степени выглаженности рубашек у музыкантов. Это все про "Бизе". Спасибо огромное! Рекомендуем всем."


Невеста Дарья:
"Дякую Насті та команді "Бізе" за найкраще свято мого життя. Церемонія вінчання була дивовижною. Як завжди декор, організація та вся робота "Бізе" виконана на відмінно. Дякую вам за цю казку в моєму житті. Я навіть уявити не могла,що буде настільки прекрасно."
Невеста Люба:
"Бізе- це скупчення неймовірно талановитих людей, які втілять всі ваші бажання і мрії!Для мене весілля завжди було тією подією про яку говорять це один раз в житті, тому потрібно  вкласти всі свої сили і можливості в цей день!Дізнавшись про весільне агенство Бізе, ми були впевнені, що саме їм ми довіримо організацію цього свята!!!

І ми не помилились агенство Бізе під керівництвом чудової Стригун Насті були з нами весь час підготовки і створили для нас апельсинову казку, неповторний день і з прекрасними ведучими Стригун Максимом і Саранюком Максимом, де для нас все було ідеально!!!Дякую Вам, Ви -найкращі!!!"
Невеста Мария:
"Настюша дякуємо за неймовірно красиве весілля яке ти нам організувала,все було дужє круто.Це було просто королівське весілля)"

Невеста Наталья:
"Невозможно передать словами нашу с мужем благодарность агентству "Бизе" и Насте в особенности! Все было на высшем уровне, гости в восторге, не говоря уже о нас! В общем, фото говорят за всех)) Искренне спасибо за великолепную работу!"


Невеста Кристина:
"Спасибо большое за помощь в создании моего счастливо дня ! Не смотря на часы проведенные за обсуждением .Все ровно остались моменты которые вы угадали сами ... Отдельная благодарность Анастии Стригун. Процветайте !"


Невеста Лариса:
"Огромное спасибо агентству "Бизе" за прекрасною организацию!Это команда молодых,креативных,профессионалов с изысканным вкусом и современными взглядами,сразу видно,что люди занимаются любимым делом!Особенное спасибо Насте и Денису - с вами очень приятно и легко работать,вы умеете заряжать позитивом и создавать атмосферу незабываемого праздника! Большое спасибо!!!Всем рекомендую...и сами в будущем будем пользоваться вашими услугами!"